Zoek naar: Leerplichtambtenaar

Contactgegevens Utrecht Zuidoost

Gemeenten: Zeist, Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede Zeist Postbus 513, 3700 AM, Zeist Telefoonnummer: 14030 RMC-coordinator Lea Luijten, l.luijten@zeist.nl Trajectbegeleider Jongerenloket Samira el Aamrani: 06 46444557, s.el.aamrani@zeist.nl Anouk van ‘t Veer: 06 40723096, a.van.t.veer@zeist.nl Jalal Oumghar: 06 40702994, j.oumghar@zeist.nl Kwalificatie leerplichtambtenaren MBO Hasnae Kaid: 06 46444630, h.kaid@zeist.nl Jamila Kaouass: 030 6987195, j.kaouass@zeist.nl Ingeborg Krouwel:… Lees meer >

Contactgegevens Utrecht Zuid

Gemeenten: Nieuwegein, IJsselstein, Houten, Lopik, Vianen Consulenten voortijdig schoolverlaters subregio Utrecht Zuid 18-23 jarigen Postbus 1, 3430 AA, Nieuwegein Telefoon: 030 6071427 schoolwerkt@nieuwegein.nl Consulenten: Lisette van der Meer, Marian Rietveld, Brita van Borssum, Nora Tihouna en Kirsten Rossel. RMC-coördinator a.i. Lazlo van Donkelaar schoolwerkt@nieuwegein.nl Nieuwegein Leerlingzaken gemeente Nieuwegein 5 t/m 17 jarigen Postbus 1, 3430 AA, Nieuwegein… Lees meer >

RMC wetgeving

De RMC-wetgeving verplicht de gemeenten om jongeren zonder startkwalificatie te volgen tot ze 23 jaar zijn. Gemeenten moeten ervoor zorgen dat jongeren alsnog hun startkwalificatie halen. Ondanks het feit dat de jongere niet meer verplicht is naar school te gaan, is het van belang dat hij zijn opleiding voortzet tot hij (minimaal) het niveau van de startkwalificatie… Lees meer >

Overstaptafels

Overstaptafels We naderen het einde van het schooljaar en dit betekent dat er weer leerlingen uitstromen naar een vervolgopleiding. De Overstap volgt die leerlingen die vanuit het voortgezet onderwijs overstappen naar het mbo. Tijdens de Overstaptafels, op 26 mei en 14 juni, zijn de risicoleerlingen besproken. Hoe ziet een overstaptafel eruit? Per samenwerkingsverband is er… Lees meer >