Zoek naar: leerplicht

Organisatie regio Utrecht

Op deze pagina staat beschreven hoe de besluitvorming tot stand komt. Via de tabs rechts vindt u contactinformatie van de mbo’s uit de regio, per samenwerkingsverband de scholen uit het voortgezet onderwijs en contactgegevens van RMC/Leerplicht per subregio. Besluitvorming Voor besluitvorming binnen de regio bestaat de structuur van een Stuurgroep en een Kerngroep. De stuurgroep bestaat… Lees meer >

Aanmelden startbijeenkomst ‘de expert aan zet’

Altijd al een meer actieve bijdrage willen leveren aan de Overstap? Grijp je kans! We nodigen jullie graag uit om 9 november mee te denken over de volgende vier vragen: • Hoe kunnen we de werkwijze omtrent het DDD beter stroomlijnen, zodat het DDD gevuld wordt door leerlingen (en VO) en gebruikt wordt door het… Lees meer >

Contactgegevens Utrecht Noordwest

Regionaal Bureau Leerplicht en RMC Utrecht Noordwest Gemeenten: De Ronde Venen, Montfoort, Oudewater, Stichtse Vecht en Woerden Bezoekadres Blekerijlaan 14, 3447 GR, Woerden Tel: 0348-428 780 rblutrechtnoordwest@woerden.nl Postadres Postbus 45, 3440 AA, Woerden Leerplicht en RMC-coördinator Edwin Dubbelman: dubbelman.e@woerden.nl Teammanager RBL Olga Gelauff: gelauff.o@woerden.nl Leerplichtconsulenten Yvonne van Well: 06-35115413, well.y@woerden.nl Ankie Bots: 06-35115408, bots.a@woerden.nl Mariëtte… Lees meer >

Enquête De Overstap

Binnen De Overstap zijn veel verschillende partijen betrokken. Om deze samenwerking te kunnen evalueren en daarmee te verbeteren, worden scholen en leerplicht-RMC gevraagd een enquête in te vullen. Middels deze enquête willen wij meer inzicht krijgen in de tevredenheid ten aanzien van de verschillende onderwerpen. Suggesties voor verbeteringen binnen de organisatie worden ook zeker op… Lees meer >

Contactgegevens Utrecht Zuidoost

Gemeenten: Zeist, Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede Zeist Postbus 513, 3700 AM, Zeist Telefoonnummer: 14030 RMC-coordinator Lea Luijten, l.luijten@zeist.nl Trajectbegeleider Jongerenloket Samira el Aamrani: 06 46444557, s.el.aamrani@zeist.nl Anouk van ‘t Veer: 06 40723096, a.van.t.veer@zeist.nl Jalal Oumghar: 06 40702994, j.oumghar@zeist.nl Kwalificatie leerplichtambtenaren MBO Hasnae Kaid: 06 46444630, h.kaid@zeist.nl Jamila Kaouass: 030 6987195, j.kaouass@zeist.nl Ingeborg Krouwel:… Lees meer >

Contactgegevens Stad Utrecht

Contact gemeente Utrecht Postbus 16200 3500 CE Utrecht Bezoekadres Stadsplateau 1 3521 AZ Utrecht Algemene contactgegevens Leerlingzaken Telefoonnummer: 030-2862660 E-mail: leerplicht@utrecht.nl Website: www.utrecht.nl/onderwijs Teamleider Leerlingzaken Lennart Mensing, 030-2865016, l.mensing@utrecht.nl RMC-coördinator Margot van Elk, 030-2862139, m.van.elk@utrecht.nl Contactpersonen vanuit Leerplicht/RMC Utrecht per MBO-instelling ROC Midden Nederland Automotive College: Shantucha van der Meulen Beauty College: Cyntha Rams Bouw  & Interieur College: Kevin Davies… Lees meer >

4. Extra ondersteuning

Actielijn 4: Extra ondersteuning waar nodig Doelstelling en inzet We bieden jongeren die dat nodig hebben (tijdelijk) extra ondersteuning zodat zij succesvol hun schoolloopbaan doorlopen. We werken aan een goede ondersteuningsstructuur in de school, om de school en daartussen. Door nauwe samenwerking en te leren van casuïstiek, bieden we jongeren sneller de best passende ondersteuning…. Lees meer >

Contactgegevens Utrecht Zuid

Gemeenten: Nieuwegein, IJsselstein, Houten, Lopik, Vianen Consulenten voortijdig schoolverlaters subregio Utrecht Zuid 18-23 jarigen Postbus 1, 3430 AA, Nieuwegein Telefoon: 030 6071427 schoolwerkt@nieuwegein.nl Consulenten: Lisette van der Meer, Marian Rietveld, Brita van Borssum, Nora Tihouna en Kirsten Rossel. RMC-coördinator a.i. Lazlo van Donkelaar schoolwerkt@nieuwegein.nl Nieuwegein Leerlingzaken gemeente Nieuwegein 5 t/m 17 jarigen Postbus 1, 3430 AA, Nieuwegein… Lees meer >