Contactgegevens Stad Utrecht



Contact gemeente Utrecht
Postbus 16200
3500 CE Utrecht

Bezoekadres
Stadsplateau 1
3521 AZ Utrecht

Algemene contactgegevens Leerlingzaken
Telefoonnummer: 030-2862660
E-mail: leerplicht@utrecht.nl
Website: www.utrecht.nl/onderwijs

Teamleider Leerlingzaken
Lennart Mensing, 030-2865016, l.mensing@utrecht.nl

RMC-coördinator
Margot van Elk, 030-2862139, m.van.elk@utrecht.nl

Contactpersonen vanuit Leerplicht/RMC Utrecht per MBO-instelling

ROC Midden Nederland

Automotive College: Shantucha van der Meulen
Beauty College: Cyntha Rams
Bouw  & Interieur College: Kevin Davies
Business & Administration College
– Administratie+handel:
Dick Oosterveld  
– commercieel+marketing+juridisch:
Annekee van den Bergh
Creative College: Melissa van Oort
Entree XL: Kevin Davies
Gezondheidszorg College: Marjan Schoorlemmer
Horeca en Travel College: Annemijn de Gram
ICT College: Annemijn de Gram
Sport  & Bewegen College: Ben Tombeng
Tech College: Kevin Davies
VAVO: volgt.
Veiligheid en Defensie College: Shantucha van der Meulen
Welzijn College: Janine Douven

Annemijn de Gram: 06-12563409, a.de.gram@utrecht.nl
Annekee van den Bergh: 030-2863275, a.van.den.bergh@utrecht.nl
Ben Tombeng: 030-2863663, b.tombeng@utrecht.nl
Cyntha Rams: 06-12563947, c.rams@utrecht.nl
Dick Oosterveld: 030-2865781, d.oosterveld@utrecht.nl
Janine Douven: 030-2865108, j.douven@utrecht.nl
Kevin Davies: contactgegevens volgen
Marjan Schoorlemmer: 030-2862666, m.schoorlemmer@utrecht.nl
Melissa van Oort: 030-2865331. m.van.oort@utrecht.nl
Minke Hiensch: 030-2865314 m.hiensch@utrecht.nl
Shantucha van der Meulen: 030-2867563 s.van.der.meulen@utrecht.nl

MBO Utrecht

Economie en ondernemen: Khalid Elbaz
Entree opleidingen: Khalid Elbaz
Gooise en Utrechtse zorgacademie: Kris van Trappen
Herman Brood Academie: Kris van Trappen
Horeca, toerisme en events: Kris van Trappen
ICT: Kris van Trappen
MHBO Academie: Jasper van Wijk
Techniek: Kris van Trappen
Utrechtse dansacademie: Kris van Trappen
Utrechtse sportacademie: Kris van Trappen
Welzijn: Kris van Trappen

Jasper van Wijk: 030-2862678, jasper.van.wijk@utrecht.nl
Khalid Elbaz: 030-2860046, k.elbaz@utrecht.nl
Kris van Trappen: 030-2865015, k.van.trappen@utrecht.nl

Overige locaties

ROC van Amsterdam, loc. Hilversum
Annemieke ten Heggeler: 06-12628353, a.ten.heggeler@utrecht.nl

Buitenscholen MBO
Jasper van Wijk: 030-2862678, jasper.van.wijk@utrecht.nl

Grafisch Lyceum
Ben Tombeng: 030-2863663, b.tombeng@utrecht.nl

Nimeto
Cyntha Rams: 06-12563947, c.rams@utrecht.nl

MBO Amersfoort
Ben Tombeng: 030-2863663, b.tombeng@utrecht.nl