Contactgegevens Utrecht Noordwest



Regionaal Bureau Leerplicht en RMC Utrecht Noordwest

Gemeenten: De Ronde Venen, Montfoort, Oudewater, Stichtse Vecht en Woerden

Bezoekadres
Blekerijlaan 14, 3447 GR, Woerden
Tel: 0348-428 780
rblutrechtnoordwest@woerden.nl

Postadres
Postbus 45, 3440 AA, Woerden

Leerplicht en RMC-coördinator
Edwin Dubbelman: dubbelman.e@woerden.nl

Teammanager RBL
Olga Gelauff: gelauff.o@woerden.nl

Leerplichtconsulenten
Yvonne van Well: 06-35115413, well.y@woerden.nl
Ankie Bots: 06-35115408, bots.a@woerden.nl
Mariëtte Hitzert: 06-35113540, hitzert.m@woerden.nl
Chiel de Smale: 06-35115415, smale.c@woerden.nl
Saskia Boldewijn: 06-35113539, boldewijn@woerden.nl
Ruth Mijnals: 06-20094727, mijnals.r@woerden.nl
Bianca Doornkamp: 06 20094744, doornkamp.b@woerden.nl
Pierre Wassenaar: 06 52675198, Wassenaar.p@woerden.nl
Susanne Smit: 0620094710, smit.s@woerden.nl

Opleidingsadviseurs en leerplichtconsulenten MBO
Els Jurg: 06-35115407, jurg.e@woerden.nl
Helma Vane: 06-35115409, vane.h@woerden.nl
Mariëtte de Jonge: 06-35115412, jonge.m@woerden.nl
Saskia Boldewijn: 06-35113539, boldewijn@woerden.nl
Ruth Mijnals: 06-20094727, mijnals.r@woerden.nl
Chiel de Smale: 06-35115415, smale.c@woerden.nl
Bianca Doornkamp: 06 20094744, doornkamp.b@woerden.nl