Contactgegevens Utrecht Zuidoost



Gemeenten: Zeist, Bunnik, De Bilt, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede

Zeist

Postbus 513, 3700 AM, Zeist
Telefoonnummer: 14030

RMC-coordinator
Lea Luijten, l.luijten@zeist.nl

Trajectbegeleider Jongerenloket
Samira el Aamrani: 06 46444557, s.el.aamrani@zeist.nl
Anouk van ‘t Veer: 06 40723096, a.van.t.veer@zeist.nl
Jalal Oumghar: 06 40702994, j.oumghar@zeist.nl

Kwalificatie leerplichtambtenaren MBO
Hasnae Kaid: 06 46444630, h.kaid@zeist.nl
Jamila Kaouass: 030 6987195, j.kaouass@zeist.nl
Ingeborg Krouwel: 06 52697359, i.krouwel@zeist.nl

Secretariaat RMC
Jolanda van der Weerd, j.vanderweerd@zeist.nl

Leerplichtambtenaren
Telefoonnummer 14300
Therese Keulen, t.keulen@zeist.nl
Lotte Thieme, l.thieme@zeist.nl
Jos van Dalum, j.van.dalum@zeist.nl

Bunnik

Postbus 5, 3980 CA, Bunnik

Leerplichtambtenaar
Linn Cent: 030 659 48 48, leerplicht@bunnik.nl

Beleidsmedewerker RMC
Anne Schmidt: 030-6595925, a.schmidt@bunnik.nl

De Bilt

Postbus 300, 3720 AH, Bilthoven
Leerplicht@debilt.nl

Leerplichtambtenaar
Patty Goossens: 030 2289565, goossensp@debilt.nl
Vivian Fonteijn: 030-2289583, v.fontijn@debilt.nl

Utrechtse Heuvelrug

Postbus 200, 3940 AE,  Doorn
leerplicht@heuvelrug.nl

Leerplichtambtenaar
Yvonne den Hartog: 0343 565 600, yvonne.den.hartog@heuvelrug.nl
Peter van der Heijde: 0343 565 600,   p.vanderheijde@heuvelrug.nl

Beleidsmedewerker RMC
Dick van Rijn: 0343 565 600, dick.vanrijn@heuvelrug.nl

Wijk bij Duurstede

Postbus 83, 3960 BB, Wijk bij Duurstede
leerplicht@wijkbijduurstede.nl

Leerplichtambtenaren
Linn Cent: 0343 595581
Petra de Kruif: 0343 595 682

Secretariaat
rmcuzosecretariaat@zeist.nl